12 Mayıs 2011 Perşembe

490 Sir Mitchel

Rude But Cool | Print


Portrait of an Iron Giant as a Young Vin Diesel | Print

"Sir Mitchell is Mike Mitchell, artist and cat enthusiast. This shop is a showcase of Mike's artwork, which he and his wife run out of their home in Los Angeles, CA."

orcinal siteside burda tıktık

Dün moda çimlerde güneşlenmenin verdiği gazla bugün adaya geldim. Hava rüzgarlı, hafif kapalı ve baya bi soğuk. Ben kendim güneşi ve sıcağı seven bi insan olduğum için hemen eve gelip kaloriferi açtım. Bi de güzel hava girsin diye camları açtım. O yüzden ev pek ısınamadı eheheh. Olsun yarına güzel olur diye düşünüyorum. Ayrıca televizyonun anteni dandik olduğu için LCD televizyonda karlı ve sallantılı görüntüüyle bide utanmadan Hürreem Sultanı izledim. Her kadın kadar benimde Sülüman izleme hakkım olduğunu düşünüyorum. dışarı çıkıyım diyorum da üşürüm diye çıkmıyorum. Umarım hava sıçmazsa yarın bisikletin lastiklerini şişirtiyim de adada bi tur atayım bariiii gibi düşüncelerim var.

Eve gelince tabi buzdolabı afedersin bomboş. Hemmennn adamızın diasa'sına gidip ecif'in basit alışverişini yaptım. İşte ecif'in alışveriş listesi;

- 1 kilo patates (tabiki olmazsa olmaz)
- 1 kilo domates
- 4 avuç yeşil erik (bi kısmını hürrem izlerken tuzlayarrrak yedim.
- Acılı ketçap
- 6'lı yumurta (kahvaltıda yumurta yemezsem onu kahvaltıdan saymıyorum)
- 5'li sosis
- Ekmek (ekmeği tabiki fırından aldım sıcacık ve yumuşacık ve inanılmazdı)
- bi winston superlight
- bi küüçük tereyağı (kalvaltımı tereyağsız edemem, cimri olduğum için de kahvaltıyı dışarda edemem ehehe)

Tüm bunlar bana yeminlen 45 liraya filan mal oldu. 3 gün bunlarla idare ederim diyorum. Sonrası kader kısmet. Belki gelen arkadaşlar olur da yemek alırlar eheheh. Belki içki bile alırlar inanırmısın. Tek başıma içmeyi bıraktığım için colayla idare ediyorum.

Arada garip sesler geliyo aşağıdan anlayamadığım, müziği kısayım da ne oluyo dinleyeyim bile demiyorum, hırsız filan gelmemiştir heralde adada yani dimi eheheh....

devamı yarın kısmetse.

öperim cicikom
patates canını senin.
"_"


Hiç yorum yok: