6 Ocak 2009 Salı

138 Say Hi To Eduardo.Bir süredir yapıyım yapıyım diyorum işte bu akşam yaptım. En sevdiğim çorabımın topuklarının delik deşik olduğunu fark edip, tam çöpün kapağını açmışken ve çoraplarımla vedalaşamazken, hadi Ecif yoksa hiç yapmıycaksın dedim. Ve ilk çalışmam Eduardo'yla tanışın.

Eduardo; daha 4 yaşında olmasına rağmen, super bi insan olduğu hemen anlaşılıyor. Gelecekte pizza ustası olmayı planlıyor. En sevdiği pizza çeşidi Margarita. Ona iyi davranırsanız size sevgisini göstermekten hiç kaçınmıyor ve hemen yapışıp öpüyor.
(rrrrrrrrr bunları fazladan koydum lazım olursa diye)

Şu aralar baya revaçta olan çoraptan peluş oyuncak yapma olaylarını monster-munch'tan takip edebilirsiniz. Bloğun yazarı Nicky acayip güzel şeyler yapıyo. Hatta sitede peluşların nasıl yapılacağını gösteren bir de pdf var.

*Bu çok önemli pdf'i nasıl olurda bloğa koyarım!!! Ulan linkini verdik ya, ya herkes yaparsa?! Yok yok yapmazlar di mi???

3 yorum:

Adsız dedi ki...

eduardocuk aman da aman:) eline saglık,nur topu gibi olmuş,analı babalı büyüsün elifçim.

p.kto dedi ki...

eduardo kapatillo..aynısı..hatta daha yakışıklısı.. =)

p.kto dedi ki...

bu pdf oldukça faydalı olmakla beraber bi de t-box'ların çorap şeysinde bi tutorial var, o da fena diil.. yaptım, korkunç oldu ayrı..