15 Ocak 2010 Cuma

319 Alo alo alo

Aloo iyi dinle iki çift laf edicez şurda?

Sevgili patates bi süredir şu oyuncak bebek işine geri döndüm, buraları da boşladım farkındayım. Ama şu aralar öyle internetlerde gezinesim hiç yok. Sıkıldım o siteden öbürüne koşmaktan (eskiden sörf yapıyoduk ne güzel, mail bekliyoduk, seneler sonra msn kurdum ztn çok komik geldi) internetlerde kaybolmaktan ve saatlerimin sebepsizce geçişini normal karşılamaktan sıkıldım.

Neyse efendim şu aralar kumaş peşindeyim, düğme peşindeyim (düğme piyasası da çok yüksekmiş f.ck) evde sürekli iğne kaybediyorum o iğneler bigün çok pis batıcak birine o gün gelene kadar burdan taşınırsam super olucak tabi. Arada bide Pilatese başladığım için bütün karın kaslarım deli gibi ağrıyo, gülemiyorum gülerken canım acıyo, hayat çok zor. Bi pilatesim eksikti zaten, manyak insanlar ders bitiminde kendilerini alkışlıyolar, bende ne olduğunu anlamadığım için kendimi alkışlamış bulundum sonra durumu fark edip napıyorum ben diye kendime gelip hemen fitnese girdim.

Harika bebeler yaptım ama onların hikayelerini ve artworklerini hazırlamam lazım o yüzden biraz daha bekleyin. Kim bekliycek bilmiyorum ama. Ben burdayım, kendi kendime gülüyorum bazen de dans ediyorum garip bi mutluluk var içimde herkes beni sürekli ekiyo olmasına rağmen.(yok yok sürekli değilde genelde diyelim Yeliz sana diyorum B. Gizem sen anla) Aaaa geldiler mi lan? neyse öptüm cicişler.


PS: geçen gün msn de biri bana lol çekti.

Hiç yorum yok: